Środa 16 Październik 2019    Sklep
NAKLEJKI
KALENDARZE
FOLDERY
KSIĄŻKI
PLAKATY
KATALOGI
ULOTKI
PODKŁADKI POD KUBEK
INNE


PODKŁADKI POD NAPOJE

KARTONOWE PODKŁADKI POD NAPOJE  
Z TWOIM LOGO, ZDJĘCIEM LUB DOWOLNYM NADRUKIEM!

 

PEŁNY KOLOR!


Podkadki pod napoje stanowią bardzo skuteczną, ale jednocześnie niezwykle subtelną i lubianą przez klientów formę reklamy i promocji produktu, firmy lub wydarzenia.

Podkładki pod kubek, filiżankę, kufel, kieliszek są absolutnie potrzebne w każdym lokalu gastronomicznym, są również mile widziane w biurach, hotelach, podczas eventów i imprez okolicznościowych.

 

Podkładki z własną grafiką są nie tylko ochroną blatu, dekoracją stolika, ale także doskonałym nośnikiem reklamy. Dodawane do napoju stanowią świetną formę promocji.

 
Podkładki wydrukowane w pełnym kolorze to nie tylko skuteczna reklama, lecz również oryginalna ozdoba każdego wnętrza. Podkładka spełnia funkcję reklamową i informacyjną, jest ciekawym narzędziem marketingowym.
 
Podstawki zadrukowane są w pełnym kolorze (4/4) z obu stron według projektu klienta. Możemy również pomóc w wykonaniu projektu na podstawie otrzymanych materiałów (zdjęcia, logo, tekst, itp.). Podstawki mają kształt kwadratu o wymiarach 92 x 92 mm z zaokrąglonymi narożnikami.
 
Na każdej podkładce przy dwustronnym zadruku jest ponad 160 cm² miejsca na reklamę! Z badań wynika, że ponad 90% klientów przygląda się jednej podkładce dłużej niż 15 sekund. Jedną podkładkę mają w rękach co najmniej cztery osoby. Klienci chcą mieć podkładki na swoim stole, chętnie zabierają je ze sobą, co jeszcze bardziej zwiększa zasięg i skuteczność reklamy. Dlaczego więc nie wykorzystać podkładek do promocji?
 
Typowy rozmiar to 94 x 94 mm - na życzenie klienta wykonujemy podkładki w innym rozmiarze.
 
Cena jednostkowa podkładki jest uzależniona od ilości - by otrzymać wycenę skontaktuj się z nami przy pomocy poniższego formularza kontaktowego.
 
Specjalizujemy się w realizacji większych ilości w dobrych cenach.
 
Aby powiększyć grafikę kliknij na miniaturkę. 
 

 


Zapytaj o produkt

Imię i nazwisko / Firma *
Numer telefonu
Adres e-mail *
Zapytanie *
* pola obowiązkowe

Zobacz także:

WYSZUKIWARKA

Szukaj produktu:
w nazwach w opisach


O nas
Kontakt

    Polecamy:

słowniki

Sklep Polityka prywatności plików Cookies | Copyrights by LevelTrading © 2019 Sklep